Květen 2008

Něco o mě.

31. května 2008 v 14:35 O mě.
Moje jméno je Richard.Jsem spirituální satanista,a Metheor.
Moje magické jméno je Rishellie a přezdívka GoGo.Miluju zbraně jako jsou kapesní nože,a podobně.Bojuji ocelovou koulí na řetězu.Mám rád vraždy,krev temnotu a hudbu.Poslouchám Syphonic metal,Dead metal,Dark metal,Black metal,a Hardcor.Moje oblíbená hudební skupina je Haggard.
Mám rád černou,bílou,a červenou.
Mim Satanistickym mistrem je Antalas,a je zároveň mím nejlepším kámošem na internetu,takže mu tady chci i poděkovat za to,co pro mě udělal,nikdy mu to nezapomenu.Zasvětil mě do Spirituálního satanismu a naučil mě spoustu nových věcí jako je Cropse Paint.
Nejradši se oblékám do černého saka,bílé košile,a černé či červené kravaty.
To by mohlo být vše.
HAIL SATAN!!!


Metheor v boji

30. května 2008 v 22:09 GoGo Yubari

GoGo video

30. května 2008 v 22:07 GoGo Yubari

GoGo-obrázky

30. května 2008 v 22:04 GoGo Yubari

Metheor aneb Kdo jsme??

30. května 2008 v 21:58 | Rishellie |  Metheor
Metheor je životní styl známý hlavně v Japonsku a Asijských zemích.Vyvinul se přibližně v osmdesátých letech dvacátého století v Tokiu.Vše začalo na Tokyiské střední škole,kdy se skupina studentů vzbouřila proti mravním zákonům a vyhladila téměř celé město ocelovými koulemi,katanami a jinými národními zbraněmi.Té noci se tito neohrožení rebelové přidali k Japonské mafii a stali se dobrými nájemnými vrahy,zabijáky i bojovníky.
Metheorové nejčastěji nosí černé sako,bílou košili,červenou kravatu nebo rudého motýlka.Jsou idiličtí a optimističtí,ale jen to tak vypadá.Pod černým sakem obvykle nosí vystřelovací nůž,nebo injekční stříkačku se strašným jedem.Neradil bych vám je urážet,protože by jste mohli zkončit v příkopu s nožem v zádech.
Metheorové mívají černé rovné vlasy a obvykle nosívají krátkou ofinu.Dívky si mohou udělat optimističtější účes (culíky) což jejich idilickou povahu ještě více zdůrazní.Opak vždy však bývá pravdou.Metheorové rádi zabíjejí a pohled na krev přímo milují.Jsou šílení,neboť rozesmát je dokáže jen bolestný výkřik,rozsekané tělo mladé dívky,nebo novodobý mučící nástroj.
Ve společnosti se chovají vždy slušně,ovšem jejich touha po krvi se nezapře.Jsou věrní jen svým pánům (satanistům,mafii,podsvětí)Často to bývají Satanisté,nebo LaVeyisté.Ovšem výběr mezi zbraněmi mají značně omezený.Mohou mít některé z Japonských zbraní (katana,wakizachi,tantu...)nebo ocelovou kouli na řetězu.Jejich řeč se prolíná Češtinou,Angličtinou a Japonštinou.
Do ČR se styl dostal na přelomu dvacátého a jednadvacátého století.Ve vraždách jsou velmistři,a v boji se uplatní stejně dobře.Vynikají i v magii a podlých kletbách které se často nepodobají náhodě.Představitelem tohoto stylu je sedmnáctiletá studentka z Tokia GoGo Yubari (Kill Bill)